SAMSUN 2 NOLU ŞUBE 7. OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE SEÇİMLERİ YAPIYOR

Türk Eğitim Sen Samsun 2 Nolu Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunun oluşturulması için delege seçimleri yapılacaktır. 

 DELEGE SEÇİMLERİ TARİHİ; 

 - Delege seçimleri, 16 Ekim 2021 Cumartesi günü tüm Seçim Bölgeleri ve Sandık Bölgelerinde tek günde yapılacaktır. 

 OY KULLANMA İŞLEMİNİN BAŞLAYIŞ VE BİTİŞ SAATLERİ; 

 - Delege seçimleri, tüm Seçim Bölgeleri ve Sandık Bölgelerinde; saat 09.00’da başlayarak, saat 17.00’de oy kullanmak için sırada bulunanların oy kullanması da sağlanarak 17.00’de sona erecektir. 

 DELEGE ADAYI BAŞVURULARININ ŞEKLİ, BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ TARİHLERİ; 

İşyerinin bulunduğu seçim bölgesinden delege adayı olacak üyelerin başvuruları, 4 Ekim 2021 Pazartesi gününden itibaren 8 Ekim 2021 Cuma günü mesai bitimine kadar 09:00-17:00 saatleri arasında bizzat delege adayı tarafından Delege Seçimleri İlanı ekinde yer alan Delege Adayı Başvuru Dilekçesinin eksiksiz doldurularak Türk Eğitim Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanlığına verilmesi, şube yönetiminde başvuruyu gelen evrak defterine kaydederek, evrak kayıt tarihi ve sıra numarasının yazıldığı alındı belgesini Delege Adayına vermesiyle tamamlanacaktır. 

 Türk Eğitim Sen Samsun 2 Nolu Şube Seçim Bölgesinde, 1 nolu seçim bölgesi Vezirköprü Seçim Bölgesi şube binası2 nolu seçim bölgesi Havza Seçim Bölgesi Öğretmenevi; 3 nolu seçim bölgesi Kavak seçim bölgesi Öğretmenevi, 4 nolu seçim bölgesi Ladik seçim bölgesi Öğretmenevi,  

- Delege adaylarının kesinleşmesinden sonra sadece delege seçimi yapılacak Seçim Bölgelerinde seçim yapılacak yerlerin izin işlemleri veya yoğunluk nedeniyle seçim yerleri yönetim kurulu kararıyla değiştirilebilecek ve tekrar duyurulacaktır. 

 

DELEGE SEÇİMLERİ İLANI EKLERİ; 

1)- Delege Adayı Başvuru Dilekçesi.  

Delege adayının bizzat şubeye gelerek başvuruda bulunacağı başvuru dilekçesi. 

2)- Seçilecek Delege Sayıları Listesi. (Seçim bölgelerinden ve iş yerlerinden seçilecek delege sayısı) Seçim Bölgeleri ve Sandık Bölgelerine göre 1. Nolu Sandık Bölgesinden başlayarak iş yeri bütünlüğü bozulmadan, alfabetik iş yeri sıralaması yapılan, iş yerlerine göre seçilecek delege sayılarını içeren liste. 

3)- Delege Seçimleri Genel Bilgiler Tablosu. 

Seçim ve Sandık Bölgeleri Delege Sayıları, Sandık Kurulu ve Sandık Bölgeleri Sayıları, Seçim Tarihi, Yeri ve Adresi, Oy kullanma işleminin başlayış ve bitiş saatleri ile ilgili bilgilerin yer aldığı tablo.  

4)- Sandık Kurulu Gündemi. (seçim gündemi) 

Türk Eğitim Sen Samsun 2 Nolu Şubesi 7. Olağan Genel Kurulunun oluşturulması için yapılacak olan delege seçimleri gündemi. 

5)- Delege Seçimlerinde Uyulacak Kurallar. 

 

 

01/10/2021 

DELEGE SEÇİMLERİ KOMİSYONU 

  

 

Bünyamin KAMÇİ 

Türk Eğitim Sen   

 Şube Başkanı 

Abbas DEMİR                     

   Şube Başkan Yardımcısı  

(Mevzuat)  

Hüsamettin KANDEMİR 

  Şube Başkan Yardımcısı