ÇORUM ŞUBE ILGAZ TURU DÜZENLEDİ.

Çorum Şube, tarafından günü birlik Ilgaz turu düzenlendi. Ilgaz turuna Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların üyeleri katıldı.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Selim Aydın, “İçten, sıcak ve samimi bir yuva olan Türkiye Kamu-Sen sosyal ve kültürel faaliyetleriyle eğitim çalışanlarının takdirini kazanmaya devam ediyor. Ilgaz gezimize katılarak günümüzü ve gönlümüzü şenlendiren tüm üyelerimiz ve ailelerine, davetimize icabet eden misafirlerimize, ayrıca emeği geçen gönüldaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Türk Eğitim Sen Milli ve manevi değerleri ön planda tutarak yaptığı sendikacılık anlayışında çalışanların özlük ve mali haklarının iyileştirilmesi çalışmasının yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere de büyük önem vermektedir. Bu amaçla da çeşitli sosyal ve kültürel etkinlik düzenleyerek sendikacılık bağlamında bir farkındalık oluşturarak öncü sendika olmuştur.Türk Eğitim-Sen olarak yaz tatili döneminde  (06 Temmuz)   İtalya  gezisi düzenleyeceğiz.  9 gece 10 gün sürecek olan İtalya gezimiz için ayrıntılı bilgi almak isteyen herkesin sendikamıza uğramaları yeterlidir. Katılım için başvurular sendikamızda alınmaktadır.”