ANTALYA 1 NO’LU ŞUBE SERİK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ ‘ASKIDA BİR PİDE, SİZ DE KATILIN BİZE’ KAMPANYASININ İKİNCİSİNİ BAŞLATTI.

Antalya 1 No’lu Şube Serik İlçe Temsilciliği Askıda Bir Pide, Siz de Katılın Bize sloganı ile bir kampanya başlattı. Kampanya hakkında bir açıklama yapan Serik İlçe Temsilcisi Varol Civcir, “Mübarek Ramazan ayının ülkemize ve memleketimize huzur, bereket ve esenlikler getirmesini diliyorum” dedi.

Civcir, “Mübarek Ramazan; gök kubbenin baş döndürücü kuşatması altında daralan ve sıkılan ruhlarımızı teskin etmek, gönüllerimizi rahatlatmaktır. Kulluk yönündeki sırat-ı müstakim yolumuzu sağlamlaştırmak bizler için eşsiz bir fırsattır. Mübarek ramazan ayı aynı zamanda bağışlama ve huzur bulma iklimidir.” dedi.

Civcir,“Bu vesile ile mübarek ramazan ayında geleneksel hale getirmeyi planladığımız  "Askıda Bir Pide, Siz de Katılın Bize"  kampanyasının 2'ncisini başlatmış bulunuyoruz, 

Bu sosyal sorumluluk projemizi,  ilçemizde bulunan Akınlar Ekmek Unlu Mamuller sahibi Mustafa EYVA, Yağcılar Fırın İşletme Sahibi Mahmut YAĞCILAR ve  Kaplan Ekmek İşletme Sahibi Yılmaz KAPLAN' a sosyal sorumluluk projemize destek vermişlerdir.

Başkan CİVCİR, yapılan etkinlik hakkında şunları söyledi; Bu işletmelere gelen ve kampanyamıza destek veren yardımsever halkımızın mübarek ramazan ayı boyunca aldıkları pidenin yanı sıra, ihtiyaç sahibi vatandaşların yararlanması için satın aldıkları pide kadar veya bir pide askıya asabilirler.

Mübarek Ramazan ayının, yeni bir başlangıç, yardımlaşma, paylaşma ve hoşgörü ayı olduğunu söyleyen Serik Türk Eğitim Sen. Başkanı Varol CİVCİR ihtiyaç sahibi aileler için gelen boş çevrilmeyecek dedi.

Antalya 1 No’lu Şube Serik İlçe Temsilcisi Varol Civcir, “İbadetlerimizin temel amaçlarından ve hikmetlerinden biri de, duyarlı ve sorumlu olmaktır. Sabrın ve açlığın önemini yeniden hatırladığımız bu mübarek ayda, aynı havayı soluduğumuz, maddi durumu yeterli olmayan kardeşlerimiz için askıya bir pide bırakalım. Mübarek Ramazan ayının ülkemize ve memleketimize huzur, bereket ve esenlikler getirmesini diliyorum” dedi.